34e Twee Landen Koers 16 september 2007
Amateurs en Masters Uitslag
Plts R.nr. Voornaam Achternaam Woonplaats Ploeg Tijd (uu:mm:ss) Verschil
1 176 Kurt Diels Vorselaar, Bel   3:01:05 00:00
2 113 Piotr Kornafel Straelen, Dld TWC De Maastrappers    
3 116 Wladimir Gottfried Hinsbeck, Dld TWC De Maastrappers    
4 126 Francis Vrints Brecht, Bel Vos Sportief Sint Lenaerts 3:01:16 00:11
5 129 Geert Ceulemans Lier, Bel Vos Sportief Sint Lenaerts 3:01:18 00:13
6 127 Piet Hereygers Hoogstraten, Bel Vos Sportief Sint Lenaerts    
7 177 Gerben Vreugdenhil Naaldwijk Verbeek Transport    
8 49 Roy Steuten Hunsel TWC de Kempen 3:01:24 00:19
9 20 Berrie Thoolen Echt WC Bergklimmers 1    
10 14 Christof MariŽn Retie, Bel Toekomstvrienden Baal B (BELGIE)    
11 174 Ruurd-Jan Zwarts Lelystad      
12 172 Patrick Wingens Oss      
13 11 Bert Nietvelt Kasterlee, Bel Toekomstvrienden Baal B (BELGIE)    
14 5 Wim Croonenborghs Westerlo, Bel Toekomstvrienden Baal A (BELGIE)    
15 93 Rob van Leeuwen Nootdorp Restore Cycling team 3:01:28 00:23
16 86 Yves Tessens Ham, Bel De Seppapkes 3:01:31 00:26
17 87 Pascal Simons Herenthals, Bel De Seppapkes 3:02:51 01:46
18 161 Jos van der Horst Nijmegen      
19 6 Yves Boenders Arendonk, Bel Toekomstvrienden Baal A (BELGIE)    
20 134 Pieter Beutels Brasschaat, Bel      
21 12 Tom Linten Balen, Bel Toekomstvrienden Baal B (BELGIE)    
22 69 Henk Ceelen Ouderkerk ad Ijssel Team Weijers-Hako-Ilson    
23 138 Jerry de Bruijn Harderwijk      
24 22 Antoine Moonen Cuijk WC Bergklimmers 1    
25 90 Marc den Hoed Pijnacker Restore Cycling team    
26 48 Jeroen van der Honing Valkenswaard TWC de Kempen    
27 131 Jan Gommers Wuustwezel, Bel Vos Sportief Sint Lenaerts    
28 105 Nard van der Sanden Eindhoven Squadra Veloce    
29 123 Adri-Jo van den Dries `s Heerenhoek Zeeland Assurantien Bee Bikes    
30 164 Barrie van Reenen Harderwijk      
31 13 Patrick De Boel Tessenderlo, Bel Toekomstvrienden Baal B (BELGIE)    
32 130 Dieter Baumer Brasschaat, Bel Vos Sportief Sint Lenaerts    
33 151 Davy Paeshuyse Arendonk, Bel      
34 91 Robert Koppers Den Haag Restore Cycling team    
35 43 Erwin van Helden Lottum Limburg Express Cycling Team    
36 72 Robert van Erp Oss Team Weijers-Hako-Ilson    
37 97 Frans Hoveijn Utrecht WTC Woerden    
38 62 Arne van Gils Baarle Nassau De Jonge Renner    
39 74 Matthieu Hendriks Krimpen ad Lek Team Weijers-Hako-Ilson    
40 160 Jeroen van der Heijden Bladel      
41 182 Erik Badoo Aachen TEAM 53-11    
42 168 Johan Olsthoorn Monster Verbeek Transport    
43 133 Patrick Verrijckt Oostmalle, Bel Vos Sportief Sint Lenaerts    
44 7 Frank Smolders Arendonk, Bel Toekomstvrienden Baal A (BELGIE)    
45 121 Kevin Gideons Heinkenszand Zeeland Assurantien Bee Bikes    
46 124 Franklin Klaasse Heinkenszand Zeeland Assurantien Bee Bikes    
47 2 Hans Slegers Someren WC Eindhoven    
48 27 Tim Ottenheijm Heerlen WC Bergklimmers 1    
49 8 Patrik Van den Wijngaert Heist op den Berg, Bel Toekomstvrienden Baal A (BELGIE)    
50 3 Bert van Boxmeer Best WC Eindhoven    
51 166 Danny van Hoof Stabroek, Bel      
52 98 Robert Knol Utrecht WTC Woerden    
53 142 Wouter Gronheid Maastricht      
54 100 Koen Janssen Maasmechelen, Bel TEAM 53-11    
55 136 Joris Botman Nijmegen      
56 122 Edzard van Ewijk Goes Zeeland Assurantien Bee Bikes    
57 119 Florent Closset Faimes, Bel Team Cycliste de Hesbaye    
58 10 Geert Hye Aarschot, Bel Toekomstvrienden Baal B (BELGIE)    
59 117 Nicolas Catoul Waremme, Bel Team Cycliste de Hesbaye    
60 44 Alwin Opbroek Lottum Limburg Express Cycling Team    
61 41 Jan Kusters Meterik Limburg Express Cycling Team    
62 39 Peter Douwstra Houten USWV de Domrenner (Utrecht)    
63 167 Ton Verbon Delft      
64 114 Ralf Steeghs Arnhem TWC De Maastrappers    
65 88 Bert Vervecken Herenthals, Bel De Seppapkes    
66 76 Maurice Engbersen Nederweert Team Nieuwenhof    
67 132 Filip Delamontagne Zoersel, Bel Vos Sportief Sint Lenaerts 3:03:00 01:55
68 92 Patrick-Dirk Hack Nootdorp Restore Cycling team    
69 170 Trudo Vreenegoor Delft      
70 9 Chris Schepers Rotselaar, Bel Toekomstvrienden Baal A (BELGIE) 3:03:09 02:04
71 169 Jeroen Verwolf Herwijnen TWC De Maastrappers 3:03:12 02:07
72 150 Kees Oranje Brielle   3:04:27 03:22
73 68 Danny van den Deijssel Baarn WV Eemland 3:04:45 03:40
74 184 Martin van Dijk Cadier en Keer      
75 17 Wouter Wubben Naaldwijk Westland Wil Vooruit    
76 55 Robert Vandekerkhof Lommel, Bel TWC de Kempen 3:05:11 04:06
77 112 Jos Reinders Helden TWC De Maastrappers    
78 63 Sander Bleijenbergh Oosterhout De Jonge Renner 3:05:15 04:10
79 128 Christophe Smits Wuustwezel, Bel Vos Sportief Sint Lenaerts    
80 171 Jan-Willem Waterweg Hierden   3:05:19 04:14
81 144 Leon Hordijk Geervliet      
82 120 David Weron Tilleur, Bel Team Cycliste de Hesbaye 3:05:22 04:17
83 15 Bas Middendorp Naaldwijk Westland Wil Vooruit    
84 155 Lars Toma Kerkrade      
85 29 David Geelen Born   3:05:27 04:22
86 51 Giovani Jansen Eksel, Bel TWC de Kempen    
87 40 Hans Alaerds Meterik Limburg Express Cycling Team 3:05:30 04:25
88 137 Evert Cairns Rotterdam      
89 33 Geert Scholma Utrecht USWV de Domrenner (Utrecht)    
90 37 Daniel Borst De Meern USWV de Domrenner (Utrecht) 3:06:10 05:05
91 158 Roy van den Heuvel Westland Verbeek Transport 3:07:03 05:58
92 162 Leon van der Schouw Someren      
93 118 RaphaŽl Leclercq Saive, Bel Team Cycliste de Hesbaye 3:08:18 07:13
DNF 4 Jeroen Voorbij Eindhoven WC Eindhoven Niet aangekomen  
DNF 16 Bart Wubben Schiedam Westland Wil Vooruit    
DNF 18 Martijn van Vliet Rijswijk Westland Wil Vooruit    
DNF 19 Jos Moerman Maasland Westland Wil Vooruit    
DNF 21 Francois Knarren Hoensbroek WC Bergklimmers 1    
DNF 23 Roel Jetten Einighausen WC Bergklimmers 1    
DNF 24 Ronald van Engelshoven Sittard WC Bergklimmers 1    
DNF 25 Stephan Lotz Stein WC Bergklimmers 1    
DNF 34 Arnold Jansen Bunnik USWV de Domrenner (Utrecht)    
DNF 35 Sjaak Veken Utrecht USWV de Domrenner (Utrecht)    
DNF 36 Matthijs Kuipers Utrecht USWV de Domrenner (Utrecht)    
DNF 38 Jasper Vis Nieuwegein USWV de Domrenner (Utrecht)    
DNF 42 Joel Vlashof Lottum Limburg Express Cycling Team    
DNF 45 Ed de Hond Baarlo Limburg Express Cycling Team    
DNF 46 Rene Driessen Venlo Limburg Express Cycling Team    
DNF 47 Wim Janssen Venray Limburg Express Cycling Team    
DNF 50 Arno Smit Veldhoven TWC de Kempen    
DNF 52 Davy Koppen Weert TWC de Kempen    
DNF 53 Robbie Scheel Valkenswaard TWC de Kempen    
DNF 54 Rick van den Hurk Valkenswaard TWC de Kempen    
DNF 56 Eric van Zantvoort Valkenswaard TWC de Kempen    
DNF 57 Remi Vandewinkel Neeroeter, Bel TWC de Kempen    
DNF 58 Cor van Leeuwen Ermelo      
DNF 61 Ruben Bossier Oosterhout De Jonge Renner    
DNF 66 Imo de Pruisenaere Leusden WV Eemland    
DNF 67 Arnaud Stoffels Amersfoort WV Eemland    
DNF 70 Renť Post Elst Team Weijers-Hako-Ilson    
DNF 71 Lars Weijers Gendt Team Weijers-Hako-Ilson    
DNF 73 Lars Rietveld Ouderwater Team Weijers-Hako-Ilson    
DNF 77 Roel van Schalen Diepenbeek, Bel Team Nieuwenhof    
DNF 78 Robert Klijs Waalre Team Nieuwenhof    
DNF 79 Emiel Vos Berghem Team Nieuwenhof    
DNF 80 Theo Wouters Eindhoven Team Nieuwenhof    
DNF 81 Jeroen van Maanen Zeist Team Nieuwenhof    
DNF 82 John Bullens Eersel Team Nieuwenhof    
DNF 83 Stein van den Boom Son Team Nieuwenhof    
DNF 84 Dirk van Schalen Helmond Team Nieuwenhof    
DNF 85 Bart van Asten Peer, Bel De Seppapkes    
DNF 89 Kjell Peeters Westerlo, Bel De Seppapkes    
DNF 94 Dennis van der Meiden Den Haag Restore Cycling team    
DNF 96 Marcel Boschker Woerden WTC Woerden    
DNF 99 Eric Zoomers Oudewater WTC Woerden    
DNF 101 Davy Janssen Maasmechelen, Bel TEAM 53-11    
DNF 102 Marco Drouven Maasmechelen, Bel TEAM 53-11    
DNF 103 Eric Maillard Maasmechelen, Bel TEAM 53-11    
DNF 104 Eddy Thewissen Maasmechelen, Bel TEAM 53-11    
DNF 106 Patrick van Bree Eindhoven Squadra Veloce    
DNF 107 Allert de Vries Eindhoven Squadra Veloce    
DNF 109 Ruud Boesten Eindhoven Squadra Veloce    
DNF 110 Sjoerd van der Heijden Beek en Donk Squadra Veloce    
DNF 111 Merwin van Dijk Eindhoven Squadra Veloce    
DNF 115 Edy Jorissen Bocholt, Bel TWC De Maastrappers    
DNF 125 Eric Voet `s Heerenhoek Zeeland Assurantien Bee Bikes    
DNF 135 Christian Bosch Leiden      
DNF 139 Jefte de Bruin Nijmegen      
DNF 140 Francois Geuskens Delft      
DNF 147 Arjan Kriger Nieuwerkerk a/d Ijssel      
DNF 152 Kees Pothof Hellevoetsluis      
DNF 153 John Schakel Oudewater      
DNF 154 Vincent Sokolowski Veenendaal      
DNF 156 Henk-Jan Valk `s Hertogenbosch      
DNF 157 Cornť van de Voort Hooge Mierde      
DNF 159 Matthijs van der Bijl Nijmegen      
DNF 165 Maarten van Kooij Maastricht      
DNF 175 Hans de Hoog Randwijk      
DNF 178 Twan Baltussen Asten      
DNF 179 Jurgen Vanseggelen Neerpelt      
DNF 180 Werner Willems Neerpelt      
DNF 181 Rob Heynen Geleen TEAM 53-11    
DNF 183 Leo Ruijgrok Den Hoorn Westland Wil Vooruit