41e Someren Peer Someren 12 juli 2015
Amateurs Uitslag
Plts Rugnr Voornaam Tus.v. Achternaam Woonplaats Ploeg Tijd (uu:mm:ss) Verschil
1 124 Kristof   Gryson Nevele Bel CT Fietsen Vandeputte 2:57:02 0:00:00
2 159 Niels van Deursen Den Haag      
3 12 Roy   Steuten Ell TWC de Kempen 1    
4 133 Bram   Vermeulen Balen Bel Bongou cycling team    
5 114 Patrick van Gortel Apeldoorn STMA Cycling Team    
6 128 Dries de Smet Deinze Bel CT Fietsen Vandeputte 2:57:10 0:00:08
7 79 Pim   Achterkamp Rotterdam RC Jan van Arckel 2:57:20 0:00:18
8 95 Hans   Dilling Nijmegen N.S.W.V. Mercurius    
9 53 Robert van Spanje Montfoort CT HVS    
10 10 Jordy van Sambeeck Nijmegen TWC de Kempen 1    
11 55 Tijs   Dekker Oosthuizen Alcmaria- VictrixPLUSINE    
12 102 Stefan   Teunis Malden Computron cyclingteam    
13 101 Koen   Wulterkens Cuijk Computron cyclingteam    
14 30 Marco   Kuivenhoven `s Gravenzande PRC Delta 2:58:02 0:01:00
15 134 Hans   Smeyers Balen Bel Bongou cycling team    
16 13 Rob   Linsen Waarle TWC de Kempen 1    
17 68 Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs spartaan    
18 9 Marc van Grinsven Deurne TWC de Kempen 1 2:58:14 0:01:12
19 3 Allard   Klijnstra Oldeholtpade Hanzerenners Zwolle 2:58:28 0:01:26
20 157 Jacques   Cox Neer      
21 14 Michael   Lasut Weert TWC de Kempen 1    
22 115 Gerard van Haaften Dirksland STMA Cycling Team    
23 138 Maxim   Harteloh De Lier Restore Cycling    
24 71 Arjen   Hoogenboom Rijswijk spartaan    
25 125 Christopher   Vanneste Pittem Bel CT Fietsen Vandeputte    
26 78 Bert   Schouteden Helchteren BelgiŽ GNB Chapewerken    
27 48 Ferry de Ruiter Putten CT HVS    
28 24 Erik   Meerkerk Zuidland PRC Delta    
29 165 Rogier   Hilbers Groningen      
30 123 Klaus   Lehman Essen (Dld) TWC De Maastrappers    
31 119 Edward van der Pijl Breda STMA Cycling Team    
32 162 Robbin van de Geer Maastricht      
33 111 Kevin   Perceval Helchteren BelgiŽ GNB Chapewerken    
34 127 Aaron   Vandermeirsch Oudenaarde Bel CT Fietsen Vandeputte    
35 140 Tim de Koning Delfgauw Restore Cycling    
36 118 Dick   Kinket Hattem STMA Cycling Team    
37 142 Chris   Heiberg Rotterdam Restore Cycling    
38 146 Coen   Beckers Woudenberg      
39 136 Harm van Berkel Maasland Restore Cycling    
40 98 Robin   Roelofs Nijmegen N.S.W.V. Mercurius    
41 18 Tom   Reijnart Heeswijk-Dinther TWC de Kempen 2    
42 175 Gerjan de Mooij Amersfoort      
43 183 Stan   Rutten Eindhoven      
44 4 Pim   Poortinga Kampen Hanzerenners Zwolle    
45 177 Jeroen van Neerven Boxmeer      
46 135 Gert   Staes Mol Bel Bongou cycling team    
47 182 Ronald   Rol Warmenhuizen      
48 139 David van den Berg Leidschendam Restore Cycling    
49 56 Michiel   Duim Alkmaar Alcmaria- VictrixPLUSINE    
50 126 Mathias   Snoeck Zulte Bel CT Fietsen Vandeputte    
51 121 Igor   Ovdienko Essen (Dld) TWC De Maastrappers    
52 17 Jeroen   Stasse Eindhoven TWC de Kempen 2    
53 21 Hans   Slegers Someren TWC de Kempen 2    
54 44 Joris   Vaesen Wijchmaal Bel cycling team DW Bikes 2    
55 63 Marco   Bertotto Koersel Bel bioracer wt team    
56 116 Christian   Bosch Nootdorp STMA Cycling Team    
57 144 Joost   Adriaans Eindhoven      
58 200 Joachim   Claes Overpelt Bel      
59 5 Heini   Koornberg Zwolle Hanzerenners Zwolle    
60 155 Thomas van Casteren Udenhout      
61 37 Brent   Jansen Eksel Bel cycling team DW Bikes    
62 81 Jeroen   Repko Den Helder Koninklijke Marine    
63 92 Frank   Schellekens Boxtel Team Dopharma    
64 77 Erik van Gelder Schelluiden RC Jan van Arckel    
65 28 Bennie van den Heuvel Strijen PRC Delta    
66 196 Wesley   Willems Steenderen Twv de Pannenkoeken    
67 51 Glenn   Thomas Woerden CT HVS    
68 52 Lars   Rietveld Oudewater CT HVS    
69 89 Maarten van der Veeken Baarle Nassau Team Dopharma    
70 15 Nico van Dijk Mierlo TWC de Kempen 1    
71 65 Dirk   Jansen Valkenswaard bioracer wt team    
72 117 Marijn   Pijper Hoogvliet STMA Cycling Team    
73 100 Lars   Hanssen Nijmegen N.S.W.V. Mercurius    
74 83 Robin   Rol Obdam Koninklijke Marine    
75 143 Anne-Willem van der Meulen Den Haag Restore Cycling    
76 113 Marc   Zonnebelt Harderwijk STMA Cycling Team    
77 197 Jop   Wensink Bredevort Twv de Pannenkoeken    
78 105 Daan van Alphen Gennep Computron cyclingteam    
79 187 Arnaud   Stoffels Amersfoort      
80 153 Gerard   Bos Ermelo      
81 41 Thomas   Mertens Neerpelt Bel cycling team DW Bikes    
82 19 Patrick   Houthooft Helmond TWC de Kempen 2    
83 185 Luc   Schuermans Meeuwen BelgiŽ GNB Chapewerken    
84 20 Dennis   Vugts Moergestel TWC de Kempen 2    
85 106 Gert-jan   Verdijk Boxmeer Computron cyclingteam    
86 70 Andre   Kok Den Haag spartaan    
87 69 Sven   Roggeveen Delft spartaan    
88 47 Niels van Baar Woerden CT HVS    
89 141 Marc den Hoed Pijnacker Restore Cycling    
90 150 Edo   Boerefijn Alphen aan den Rijn      
91 108 Jeroen   Hendriks Boxmeer TML Dommelstreek    
92 16 Bram van Kooi Veldhoven TWC de Kempen 1    
93 43 Marcel   Pfister Neerpelt Bel cycling team DW Bikes    
94 66 Tom   Langens Bocholt Bel bioracer wt team    
95 2 Raymond   Koch Zwolle Hanzerenners Zwolle    
96 103 Stef van der Hijden Nijmegen Computron cyclingteam    
97 62 Renť   Pascha Zuid- Scharwoude Alcmaria- VictrixPLUSINE    
98 61 Marc   Oostendorp Alkmaar Alcmaria- VictrixPLUSINE    
99 46 Hans   Vanlind Kleine brogel cycling team DW Bikes 2    
100 129 Kenneth   Vandriessche Zingem Bel CT Fietsen Vandeputte    
101 58 Folkert   Zwiers Wormer Alcmaria- VictrixPLUSINE    
102 25 Ernst   Siegers Heenvliet PRC Delta    
103 173 Jeroen   Luijks Oosteind      
104 195 Felix   Wolbert Hengelo Twv de Pannenkoeken    
105 87 Erik   Slijver Anna Paulowna Koninklijke Marine    
106 38 Ruben   Jansen Eksel Bel cycling team DW Bikes    
107 86 Michael   Cox Den Helder Koninklijke Marine    
108 161 Rob van Eck Boxtel      
109 148 Niels   Berenschot Apeldoorn      
110 6 Job   Broekhuis Harderwijk Hanzerenners Zwolle    
111 88 Marc   Bossers Loosbroek Team Dopharma    
112 149 Martin van den Berg Utrecht      
113 190 Kevin   Verdam Achterveld      
114 180 Sander   Pijpers Zwolle      
115 120 Martijn   Grolleman Elburg STMA Cycling Team    
116 96 Simon van Wijk Arnhem N.S.W.V. Mercurius    
NG 8 Rob   Mud Hattum Hanzerenners Zwolle Niet geklasseerd  
NG 11 Peter van den Heuvel Bakel TWC de Kempen 1    
NG 22 Kees   Barendregt Rhoon PRC Delta    
NG 23 Leo   Poot Strijen PRC Delta    
NG 26 Robert van Lith Rhoon PRC Delta    
NG 27 Robin   Huizinga `s Gravendeel PRC Delta    
NG 29 Paul   Bakker Rhoon PRC Delta    
NG 31 Maarten   Bremer Bemmel TWC 't Verzetje    
NG 32 Pieter   Wolters Didam TWC 't Verzetje    
NG 33 Pieter   Zwartkruis Haalderen TWC 't Verzetje    
NG 34 Wim   Ahoud Elst TWC 't Verzetje    
NG 35 Michel   Ahoud Elst TWC 't Verzetje    
NG 36 Ruud   Steeghs Bemmel TWC 't Verzetje    
NG 39 Ivo   Beckers Overpelt Bel cycling team DW Bikes    
NG 40 Roy   Beckers Overpelt Bel cycling team DW Bikes    
NG 42 Kristof   Daelman Eksel Bel cycling team DW Bikes    
NG 45 Andries   Bylois Peer Bel cycling team DW Bikes 2    
NG 49 Elbert van den Berg Nijkerkerveen CT HVS    
NG 50 Erwin   Rijnders Nieuwegein CT HVS    
NG 57 Sander   Schipper Kolhorn Alcmaria- VictrixPLUSINE    
NG 59 Bas   Rijs Alkmaar Alcmaria- VictrixPLUSINE    
NG 64 Wout   Verbeek Neerpelt Bel bioracer wt team    
NG 67 Tim   Brebels Bree Bel bioracer wt team    
NG 72 Hans   Bal `s Gravenhage spartaan    
NG 73 Jan   Sachtleven Den Haag spartaan    
NG 75 Jan   Bassa Noordeloos RC Jan van Arckel    
NG 76 Teus de Jong Sleeuwijk RC Jan van Arckel    
NG 80 Joost   Volkers Alkmaar Koninklijke Marine    
NG 82 Casper   Oppenneer Heerhugowaard Koninklijke Marine    
NG 84 Ruud van Doorn Heemskerk Koninklijke Marine    
NG 85 Maurice   Boonen Ermelo Koninklijke Marine    
NG 90 Wijnand de Bruijn Meer (B) Team Dopharma    
NG 93 Koen   Beekhuis Nijmegen N.S.W.V. Mercurius    
NG 94 Roger   Termont Nijmegen N.S.W.V. Mercurius    
NG 97 Dennis de Graaf Nijmegen N.S.W.V. Mercurius    
NG 99 Olivier   Schnitzeler Nijmegen N.S.W.V. Mercurius    
NG 104 Frank   Driessen Nieuw-Bergen Computron cyclingteam    
NG 107 Maikel   Schellekens Nuenen TML Dommelstreek    
NG 109 Floris   Pennings Geldrop TML Dommelstreek    
NG 110 Koen   Strik Eindhoven TML Dommelstreek    
NG 112 Robbert   Vinckx Eindhoven TML Dommelstreek    
NG 130 Gunther   Vandeputte Zingem Bel CT Fietsen Vandeputte    
NG 137 Bob   Mesman Nootdorp Restore Cycling    
NG 145 Tim   Allen SprockhŲvel Dld      
NG 147 Marcus   Benders Erkelenz Dld      
NG 151 Brian   Bogue Gangelt Dld      
NG 152 Herbert   Bokkers Amersfoort      
NG 154 Evert   Cairns Rotterdam      
NG 164 Maarten van Hagen Pijnacker spartaan    
NG 166 Joost   Hoedemakers Sittard      
NG 167 Wiebo   Hoving Amersfoort      
NG 169 Roel   Jetten Einighausen      
NG 170 Tim   Kleingeld Groesbeek      
NG 171 Alex   Lamers Arnhem      
NG 174 Wim   Marchal Overpelt Bel      
NG 176 Robbert   Mulder Berg en Terblijt      
NG 181 Thomas   Renders Rosmalen      
NG 188 Dennis   Timmermans `s Gravenmoer      
NG 194 John van Lochem Aalten Twv de Pannenkoeken    
NG 199 Sjors   Salentijn Roermond