28e Someren - Peer - Someren 14 juli 2002  
Sportklasse  
Plts Rugnr Voornaam Achternaam Woonplaats Ploeg Tijd (uu:mm:ss)  
1 44 Karel Poets Neerpelt, Bel PRO Cycling Team Limburg 2:46:07  
2 56 Benny van Goolen Aarschot, Bel Provinciale selektie Antwerpen 2:47:35  
3 39 Gert Verhaeren Neerpelt, Bel PRO Cycling Team Limburg 2:47:36  
4 41 Danny van Endert Neerpelt, Bel PRO Cycling Team Limburg 2:47:37  
5 15 Frank Stijnen Weert WC Bergklimmers    
6 27 Edwin Raats Helmond WC Eindhoven    
7 73 Matti de Baat Nieuw Vossemeer      
8 1 Greg Bijnen Budel TWC Noord Limburg    
9 3 Herold Dat Asten TWC Noord Limburg    
10 54 Geert de Ceuster Wiekevorst, Bel Provinciale selektie Antwerpen  
11 67 RenÚ van der Lee Haarlem BRC Kennemerland    
12 78 Tiny Borgers Veldhoven      
13 32 Patrick van de Vijver Veldhoven TWC Tempo BMV Veldhoven    
14 51 Daniel van der Mieren Houtvenne, Bel Provinciale selektie Antwerpen  
15 38 Rudi Donckers Neerpelt, Bel PRO Cycling Team Limburg    
16 16 Mark Coolen Weert WC Bergklimmers    
17 53 Gerrit van Roosendaal Houtvenne, Bel Provinciale selektie Antwerpen  
18 42 Eddy van Endert Neerpelt, Bel PRO Cycling Team Limburg    
19 14 Jack Dieteren Elsloo WC Bergklimmers    
20 40 Patrick van de Bogaerts Neerpelt, Bel PRO Cycling Team Limburg    
21 57 Danny Daems Herenthout, Bel Provinciale selektie Antwerpen  
22 83 Hans van Eijk Nieuw Vennep      
23 52 Eddie Jans Itterbeek, Bel Provinciale selektie Antwerpen  
24 60 Bas Hermsen Cuyk WV Maaskant Cuyk    
25 104 Erik Ruis t Harde      
26 75 Kees Barendregt Rhoon      
27 92 Gerbert te Lindert Doetinchem      
28 20 Frank Seuren Melderslo Limburg Express Cycling Team  
29 58 Dave Leukemans Wommelgem, Bel Provinciale selektie Antwerpen  
30 87 Henri Janvier Bergen op Zoom      
31 26 Gerben Helmes Boxtel WC Eindhoven    
32 28 Guus van der Paalen Leende WC Eindhoven    
33 24 Peter Verhouden Eindhoven WC Eindhoven    
34 17 Frank Fonteijne Lottum Limburg Express Cycling Team  
35 22 Hans Alaerds Meterik Limburg Express Cycling Team  
36 120 Marcel Witte Amsterdam      
37 18 Erwin van Helden Lottum Limburg Express Cycling Team  
38 19 Johan Dorssers Velden Limburg Express Cycling Team  
39 71 Jasper de Grood Nijmegen Marco Polo Cycling Team    
40 35 Erik Keeris Veldhoven TWC Tempo BMV Veldhoven    
41 72 Pieter Houben Nijmegen Marco Polo Cycling Team    
42 47 Martijn Kabel Eindhoven WV de Dommelstreek    
43 109 Sander Schreuder Amersfoort      
44 93 Maurice van Lith Rhoon      
45 55 Stefaan Sweeck Schriek, Bel Provinciale selektie Antwerpen  
46 70 Jan Jaap Groot Noord-Scharwoude Alcmaria Victrix    
47 43 Ludo van den Dingenen Neerpelt, Bel PRO Cycling Team Limburg    
48 135 Antonie de Wilde Delft      
49 102 Coen Plompen Oosterhout      
50 9 Hans Hoefman Brunssum WC Bergklimmers    
51 130 Patrick Houthooft Helmond WV de Dommelstreek    
52 116 Rob Vijverberg Poeldijk      
53 103 Erik Ruesink Dinxperlo      
54 90 Jeffrey Kimmels Doesburg      
55 23 Mario Hermans Melderslo Limburg Express Cycling Team  
56 101 Stefan Piet Amsterdam      
57 63 Hubert Hageman Didam Zwaluwen Doetinchem    
58 84 Raymond van Hall Doesburg      
59 69 Ramon Heistek Heerhugowaard Alcmaria Victrix    
60 6 Ron Stijns Bunde TWC Noord Limburg    
61 89 Edy Jorissen Weert      
62 123 Niels Veenman Eindhoven      
63 48 Jochem Jansen Eindhoven WV de Dommelstreek    
64 62 Sander Giezen Doetinchem Zwaluwen Doetinchem    
65 77 Edwin Bergwerff Vlaardingen      
66 97 Johnny Martens Gruitrode, Bel      
67 31 Paul van de Ven Veldhoven TWC Tempo BMV Veldhoven    
68 134 Andre Borgers Dommelen      
69 64 Michiel Sloot Lobith Zwaluwen Doetinchem    
70 100 Frank Nak Weert      
71 94 Anthonie Luijendijk Alphen aan de Rijn      
72 10 Ton Weltens Heijthuijsen WC Bergklimmers    
73 12 Ronald van Engelshoven Sittard WC Bergklimmers    
74 25 Gerard van de Bovenkamp Valkenswaard WC Eindhoven    
75 50 Johannes Wilmink Nordhorn, Dld WV de Dommelstreek    
76 117 Ralf Vos Warnsveld      
77 65 Frank Meuffels Someren Stichting Wielervrienden Asten  
78 4 Herman Kroezen Deurne TWC Noord Limburg    
79 13 David Geelen Born WC Bergklimmers    
80 127 Rob Sanders Nootdorp      
81 137 Richard Nuyens Stramproy      
82 114 Christian Tiemann Mierlo      
83 126 Andre Schippers Barendrecht      
84 107 Vincent Schippers Zoetermeer      
85 76 Jabik-Jan Bastiaans Amsterdam      
86 66 Perry Adriaans Stein Stichting Wielervrienden Asten  
87 96 Hermi van de Maat Alphen aan de Rijn      
88 129 Roel Eland Drimmelen      
89 128 Rocky van Zundert Teteringen      
90 131 Jonas Burs Duisburg, Dld   2:48:15  
91 11 Otto Pisters Stein WC Bergklimmers    
92 122 Diederik Benders Nijmegen   2:48:20  
93 30 Mark Eykelkamp Son en Breugel TWC Tempo BMV Veldhoven    
94 110 Ron Signer Moordrecht   2:48:23  
95 29 Peter Schmitz Geleen TWC Tempo BMV Veldhoven    
96 61 Serge Teunissen Swolgen WV Maaskant Cuyk 2:48:36  
97 34 Frank Vleugels Heerlen TWC Tempo BMV Veldhoven 2:48:39  
98 5 Bob Rijvers Lottum TWC Noord Limburg 2:49:00  
99 132 Wouter Samoy Best   2:49:17  
100 115 Wim Toonen Boxmeer      
101 85 Tim van Haren Nijmegen      
102 80 Eddy Braam s Heerenberg      
103 33 Joost van Rijswijk Hapert TWC Tempo BMV Veldhoven 2:49:49  
104 108 Dennis Schoeren Reuver   2:49:55  
105 7 Stefan Kluijtmans Liessel TWC Noord Limburg 2:50:05  
NG 2 Patrick Claessens Liessel TWC Noord Limburg Niet geklasseerd  
NG 36 Arnold Schoon Best TWC Tempo BMV Veldhoven    
NG 37 Stefan Meijsen Neerpelt, Bel PRO Cycling Team Limburg    
NG 45 Dave van Seggelen Someren WV de Dommelstreek    
NG 46 Gijs Jongeling Best WV de Dommelstreek    
NG 49 Michael Stenzel Braunschweig, Dld WV de Dommelstreek    
NG 68 John Koot Beverwijk BRC Kennemerland    
NG 79 Marcel Bos Assendelft      
NG 81 Dennis Craanen Bodegraven      
NG 82 Dave van Eeden Nunspeet      
NG 88 Rob de Jong Voorhout      
NG 91 Ruud Klomp Veghel      
NG 95 Sikko Luinge Doetinchem      
NG 99 RenÚ van der Meulen Heerenveen      
NG 105 Adwin Rutgers Nijmegen      
NG 106 Fred Ruyter Assendelft      
NG 111 Hans Slegers Someren      
NG 112 Rob Tamerus Bodegraven      
NG 113 JosÚ Targarona Simpelveld      
NG 118 Harrie Vullings Boxmeer      
NG 121 Tijs van Bezeij Alkmaar Alcmaria Victrix    
NG 124 Edo Donkers Someren      
NG 125 Klaas van 't Veer Assendelft      
NG 133 Jos Reinders Helden